У Києві чекають від Столтенберга дозволу на представництво НАТО в Україні

Під час візиту генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга до Києва очікується підписання угоди про офіційне представництво Північноатлантичного альянсу в Україні
Depo.Влада
7 вересня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" розповів заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, передає depo.ua.

"Генеральний секретар має намір відвідати Україну в 20 числах вересня... Візит Генерального секретаря НАТО - не перший в історії України. Але Єнс Столтенберг відвідає Україну вперше. І цей візит буде не тільки демонстрацією особливого партнерства з НАТО. Передбачаються також практичні кроки щодо тих проектів, які я називав, і нові ініціативи. Ми сподіваємося, що буде підписано угоду між урядом України та НАТО про офіційне представництво НАТО в Україні. І багато інших практичних речей", - заявив він.

Крім того, за його словами, в Україні відбудуть міжнародні навчання з цивільної оборони в рамках співробітництва з НАТО. Планується, що Столтенберг відвідає відкриття навчань на Яворівському полігоні.

Нагадаємо, що в програмі візиту Столтенберга обговорення проектів і програм практичного співробітництва сторін, у тому числі в сфері трастових фондів

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.