У Кернеса божаться, що вибух у Харкові – справа не їхніх рук

Заступник міського голови Харкова Ігор Терихов заявляє, що ніхто з керівництва мерії не причетний до нічного вибуху в місті
Depo.Влада
25 грудня 2014 14:16
ФОТО: depo.ua
У Кернеса божаться, що вибух у Харкові – справа не їхніх рук
У Кернеса божаться, що вибух у Харкові – справа не їхніх рук

Так він прокоментував заяви харківського активіста, який пов'язав вибух із протистоянням патріотів з харківським міським головою Геннадієм Кернесом, передає depo.ua з посиланням на «Радіо Свобода».

«Так, вчора були певні ситуації біля Харківської міської ради. Я переконаний, що буде розслідування цих подій, переконаний в об'єктивному розслідуванні. Певен на сто відсотків, що ті, кого згадують, до цього стосунку не мають, я знаю позицію керівництва міста та Кернеса, зокрема», - підкреслив Терихов.

Заступник міського голови констатує, що вулиця Римарська, що в центрі Харкова стала небезпечним місцем. «Вулиця Римарська стала, якимось терористичним центром. Тут уже є цілий ланцюг подій», - говорить Терихов.

Нагадаємо, за інформацією обласної міліції, вибух біля меблевого магазину розслідується за статтею «Умисне пошкодження майна шляхом вибуху».

Вибух, в результаті якого ніхто не постраждав, стався в ніч на 25 грудня. У меблевому магазині, поблизу вибито шибки.

Харківський активіст В'ячеслав Дуда, який назвався співробітником меблевого магазину «Ажур», пов'язує вибух з подіями біля мерії Харкова 24 грудня. За його словами, співробітники магазину підтримують армію як волонтери. Зокрема, вони купують, ремонтують автомобілі і відправляють в АТО, і з цим теж пов'язують вибух.