У Кабміні підрахували, що відбудова Донбасу потягне на $15 млрд

Для відновлення інфраструктури Донбасу і відшкодування збитків, завданих військовими діями, буде потрібно 15 мільярдів доларів
Depo.Влада
25 червня 2016 10:11
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко в інтерв'ю газеті "KyivPost", передає depo.ua.

"На жаль, схід Донбасу безпосередньо постраждав від війни, приблизна вартість відновлення збитку інфраструктури, компаній і житлових будинків складе до 15 млрд доларів", - підрахував він.

У той же час, за словами віце-прем'єра, інвестиційний інтерес вже зміщується на схід країни, зокрема, в бік Харкова і Краматорська. Однак більш інвестиційно-сприятливими є західні регіони України.

Зубко пояснив, що саме з цих міркувань дотримується японська компанія "Fujikura", яка має завод електронних автокомпонентів у Львівській області, "Sumitomo Electric", яка виробляє деталі в Тернопільській області, виробник кабельних мереж для автомобілів "Kromberg and Schubert" в Житомирській області.

"Нещодавно 17 американських компаній, що спеціалізуються на виробництві запасних частин, також проявили інтерес до роботи в Україні", - додав міністр.

Нагадаємо, на початку червня Президент України Петро Порошенко підписав закон про зміни до Бюджетного кодексу, який дозволить направити 3 млрд гривень на відновлення Донбасу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада