У Кабміні кажуть, що прибудинкові території мають доглядати мешканці багатоповерхівок

Людина, яка проживає у багатоповерхівці чи "хрущовці", нічим не відрізняється від власника індивідуального будинку
Depo.Влада
28 вересня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Кабміну. 

За його словами,  мешканець багатоповерхівки також мусить обслуговувати територію, як індивідуальний власник.

"Раніше кошти з місцевих бюджетів виділялися ЖЕКу, і він щось ремонтував, причому ніхто не був задоволений результатами. Зараз з’являється відповідальний власник, який починає контролювати, як утеплений будинок, як відремонтована мережа, скільки це коштувало тощо", - зауважив Зубко.

На його думку, одне із завдань муніципалітету – прийняття програм з підтримки житлового фонду на своїх територіях.

"Це справа депутатів місцевої ради та витрат місцевого бюджету. Якщо вони розуміють, що в їхньому місті є багато «хрущовок», мешканцям яких потрібно допомогти, нехай приймуть програму про відшкодування 20%, 30%, або навіть 80% витрат на поточний або капітальний ремонт", - зауважив Зубко.

Він наголосив на важливості створити альтернативу ЖЕКам у вигляді керівних компаній, які надають якісні комунальні послуги.

"Ми боремося не за знищення ЖЕКів, а за те, щоб людина, яка управляє своїм будинком, мала альтернативу, могла б оголосити конкурс і отримати найнижчу ціну та найкращу якість", - заявив Зубко.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада