У "хресній ході" Московського патріархату будуть 20 тис. "диваків", - поліція

У так званій хресній ході Української православної церкви Московського патріархату візьмуть участь близько 20 тисяч осіб
Depo.Влада
13 липня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив заступник голови Національної поліції Андрій Крищенко, передає depo.ua.

"27 липня, крім поліції Києва, буде задіяна і Національна гвардія. Хода пройде від Володимирської гірки до Лаври і по всьому маршруту ми відпрацьовуємо охоронні заходи. Близько 20 тис. було заявлено УПЦ МП. З ними ми теж проводимо роботу. Основна маса учасників, які пройдуть по Києву, буде завезена централізовано автобусами", - зазначив Крищенко.

За його даними, пішим ходом зі Святогорська Донецької області йдуть 150 людей, ще тисяча паломників вийшла з Почаєва Тернопільської області.

"У нас є повна інформація про осіб, які беруть участь - поки там не спостерігається десантників і спортивних молодих людей. Більшість - це жінки і чоловіки, які здійснюють паломництво до Дня хрещення Русі", - додав заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, що, за словами глави МВС Арсена Авакова, "хресна хода" вірян Московського патріархату сама по собі не загрожує киянам, але може бути використана зловмисниками для терактів.  Проте він запевняє, що киянам немає про що непокоїтися і стверджує, що поки що в ході, яка дістанеться Києва 27 липня, помічені просто "диваки", а не "тітушки". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада