У Холодницького готують підозри трьом публічним особам за "чорну касу" ПР

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготувала проекти підозр трьом публічним особам у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів
Depo.Влада
17 жовтня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький повідомив в інтерв'ю "Українським новинам", повідомляє Depo.ua.

"Це проекти, побудовані на вже зібраних доказах, але їх недостатньо для того, щоб проект став підозрою. Це поки що текст. Це три відомі публічні особи, які перебувають в Україні", – сказав він.

Прізвища Холодницький не став розголошувати.

Він також констатував повільну роботу експертів у цій справі.

"Експерти дуже жваво почали й раптово зупинилися. Повідомляти підозру тільки на підставі висновку експерта не можна, потрібно поставити суму й статтю правильної кваліфікації. Для того, щоб зібрати докази, варто встановити повністю картину того, що сталося", – сказав голова САП.

"Якщо людина заробляє 6 тис. гривень і живе в палаці, то виникають питання. І ця бухгалтерія може бути елементом доказу, звідки він ці гроші брав", – додав Холодницький.

Спеціалізований антикорупційний прокурор додав, що навіть якщо в нього не буде 100% упевненості, він все одно підпише підозру й передасть обвинувальний акт у суд.

"І нехай суд засуджує або виправдує", – вважає він.

На думку Холодницького, виправдальний вирок у європейських країнах не є неякісним слідством.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада