У Харкові зростає підтримка непарламентських сил, - соцдослідження

У Харкові зростає підтримка непарламентських сил, а "Опоблок" втрачає свої позиції, - опитування
Depo.Влада
18 вересня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Серед партій, за які готові голосувати харків'яни на виборах у жовтні, опинилась непарламентська сила. Про це свідчать результати опитування, проведеного аналітичним центром Pollex.

За даними дослідження, якби місцеві вибори відбулися у найближчу неділю, п'ятивідсотковий бар'єр подолали б партії «Відродження» (за неї готові проголосувати 15,9% респондентів), «Солідарність» - Блок Петра Порошенка »(15,6%),«Опозиційний блок»(13,1%), партія«Наш Край»(7,8%) і ВО«Батьківщина»(5,6%).

Як свідчать результати опитування, у Харкові зростає підтримка непарламентських політичних сил. Так, за місяць майже вдвічі збільшився рейтинг партії «Наш Край»: якщо наприкінці серпня, за даними дослідження Київського центру політичного і економічного аналізу, за цю політичну силу готові були віддати свої голоси 3,4%, то сьогодні рейтинг «Нашого краю» виріс до 7,8%.

У той же час падає популярність «Опозиційного блоку». Сьогодні за нього готові віддати голоси 13,1% опитаних, тоді як наприкінці серпня, за даними опитування Київського центру політичного і економічного аналізу, ця сила була лідером симпатій харків'ян - за неї мали намір проголосувати 24,1% респондентів.
За даними опитування аналітичного центру Pollex, майже третина харків'ян (30,7%) ще не визначилися з вибором - саме за їхні голоси розгорнеться боротьба протягом наступних півтора місяців.

Опитування аналітичного центру Pollex проводилося з 7 по 13 вересня 2015 року. Всього було опитано 2400 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.
Опитування Київського центру політичного і економічного аналізу було проведене з 20 по 26 серпня 2015 року. Всього було опитано одну тисячу респондентів. Похибка репрезентативності становить не більше 3,1% при ймовірності 0,95%.

Більше новин читайте на Влада.Depo.ua.