У Харкові через злиття з Опоблоком лідери та активісти "Батьківщини" спалили партійні квитки

Близько ста представників харківської "Батьківщини" на знак протесту проти злиття партії з Опозиційним блоком оголосили сьогодні про вихід з партії та спалили партійні квитки на Площі Конституції
Depo.Влада
26 липня 2016 14:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на офіційній сторінці Харківської обласної організації "Батьківщина молода", пише depo.ua.

У поширеній колишніми членами "Батьківщини" заяві йдеться про те, що на сьогодні "Батьківщина" та Опоблок, виступають як єдина політична сила.
Серед тих, хто публічно вийшов з "Батьківщини", – голова обласної організації "Батьківщина молода" Антон Філіпов та його перший заступник Антон Іллічов; один з лідерів Валківської районної організації, учасник АТО Сергій Романчук; депутати від "Батьківщини" Харківської районної та Нововодолазької селищної рад.
За словами експартійців "Батьківщини", ідеї партії повністю дискредитовані на рівні центрального керівництва.

У Харкові через злиття з Опоблоком лідери та активісти "Батьківщини" спалили партійні квитки - фото 1

"Особливо цинічною, на нашу думку, є тісна співпраця представників Батьківщини та Опозиційного блоку на виборах 17 липня, в тому числі і на Луганщині. Представники окружної комісії від БЮТ спільно з представниками Опоблоку зривали засідання окружкому з підрахунку голосів", – йдеться в заяві.

Активісти зазначили, що верхом невігластва та зради стало підписання Савченко і регіоналом Лебедєвим спільної заяви про вибори на Луганщині. "Нам незрозуміло, як може Герой України, бойовий офіцер батальйону "Айдар" ставити підписи на одному папері з людиною, яка організовувала сепаратистські шабаші та є братом сумновідомого міністра оборони уряду Януковича, що за копійки розпродував Українську армію?", – повідомляється в заяві.

У Харкові через злиття з Опоблоком лідери та активісти "Батьківщини" спалили партійні квитки - фото 2

Автори заяви нагадали, що ще у 2009 році представники Партії регіонів та БЮТ могли об’єднатися у парламенті. "На щастя, так звана "ширка" зірвалася, хоча нам, рядовим партійцям, соромно за той випадок досі. Але сьогоднішня ситуація виходить за межі нашого терпіння", – наголосили вони.

"Ми виходимо з партії, але залишаємо Батьківщину у своєму серці", – підсумували учасники акції.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада