У Гройсмана анонсували створення компанії - оператора ГТС

Кабмін в рамках реформування "Нафтогазу" хоче до кінця листопада створити нову компанію - оператора газотранспортної системи, акціонерне товариство "Магістральні газопроводи України"
Depo.Влада
4 листопада 2016 12:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-прем’єр-міністр  Володимир Кістіон, передає Depo.ua. з посиланням на урядовий портал.

"Робоча група схвалила проект плану дій щодо корпоративного управління оператора газотранспортної системи України – ПАТ "Магістральні газопроводи України". Тепер Міненерговугілля має підготувати цей документ для розгляду на найближчих засіданнях Кабміну. Також найближчим часом на розгляд Уряду має бути внесено і проект постанови власне про утворення ПАТ "МГУ", - наголосив Кістіон.

Також на найближчих засіданнях Кабмін має схвалити зміни до плану реструктуризації НАК "Нафтогаз". 

"В рамках робочої групи ми переглянули план реструктуризації НАК "Нафтогаз": уточнили деякі пункти плану, актуалізували завдання, оскільки терміни виконання деяких завдань давно минули", - пояснив Кістіон.

За словами віце-прем’єр-міністра, всі вказані документи мають бути схвалені Урядом до кінця листопада.

"Ми маємо якнайшвидше прийняти всі ці документи. Реформа "Нафтогазу" - це зобов’язання, яке Україна взяла на себе в рамках Третього енергетичного пакету, і ми повинні його виконувати. Думаю, що протягом місяця Уряд ухвалить і актуалізований план реструктуризації НАК "Нафтогазу", і документи, необхідні для утворення ПАТ "Магістральні газопроводи України", - підсумував Кістіон.

Нагадаємо, раніше в "Нафтогазі" заявляли, що реформа газового ринку України, закон про яку вступив в силу 1 жовтня 2015 року, відстає від графіку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада