У ГПУ знайшли докази, що розганяти Майдан наказав Янукович

Рішення про розгін активістів Майдану приймалося колишнім президентом Віктором Януковичем
Depo.Влада
22 лютого 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Українській правді" розповів начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

За його словами про це свідчать непрямі докази - телефонія, зустрічі, переміщення.

При цьому Горбатюк розповів, що дуже складно робити категоричні висновки без допиту осіб з оточення колишнього президента.

"Навіть якщо припустити, що ми не можемо їх тривалий час затримати або допитати, то робота зі збору доказів все одно йде, і є інші напрямки і можливості слідства спрямовані на отримання непрямих доказів, комплекс яких дає підстави стверджувати про причетність того чи іншого особи до злочину", - сказав він.

Що стосується тих, хто віддавав наказ стріляти, начальник управління спецрозслідувань ГПУ зазначив, що зараз повідомлено про підозру командиру полку Кусюку, начальнику київської міліції Мазану, заступнику з громадської безпеки Федчуку, а також міністру Захарченку.

Раніше Горбатюк заявляв, що в лютому 2014 року тодішня влада не робила жодних кроків для мирного врегулювання ситуації і розробила план розгону Майдану, який не виключав вбивства.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада