У ГПУ визнали, що на два роки спізнилися з обшуком у Клюєва

Слідчі дії щодо пошуку організаторів розгону Майдану повинні були проводитися ще два роки тому
Depo.Влада
21 червня 2016 22:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук в ефірі "5 каналу", коментуючи обшуки у приміщеннях екс-високопосадовців, зокрема, колишнього глави АП Андрія Клюєва, передає depo.ua.

"Я впевнений, що ми знайдемо достатньо матеріалів, які будуть долучені до матеріалів справи. Оцінку їм буде надавати суд. Але це не просто вимушений процедурний крок", - сказав Сторожук.

"Слідчі дії можуть дати відповідь на те, чи дійсно були відповідні доручення, можливо, є підтверджуюча документація, протоколи відповідних нарад. Ми на сьогоднішні ставимо перед собою завдання покарати не тільки виконавців, тому що вони теж були заручниками тих наказів, які давало керівництво. Ці справи мають новий поштовх. Слідство уже встановить, що ми знайшли, які матеріали справи можуть бути, тому що навіть по паралельних справах ми бачимо, що, не зважаючи на те, що такий великий резонанс, але у тих їхніх приміщеннях досі знаходяться досить цікаві документи", - розповів він.

Перший заступник генпрокурора також озвучив свій прогноз щодо цих справ.

"Можу сказати лише одне: за два роки ці справи, м’яко кажучи, недоопрацьовували. Там досить мало тих фактів, які ми уже реально готові були б передавати до суду. Ще треба провести досить багато роботи", - наголосив Сторожук.

Нагадаємо, сьогодні зранку до лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка додому прийшли з обшуком.

Згодом нардеп-радикал Андрій Лозовий повідомив, що обшуку не відбулося, а представники ГПУ вибачились за свої дії, пояснивши, що помилились адресою.

У свою чергу прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що Генеральна прокуратура проводить обшук у приміщенні, розташованому по сусідству з помешканням Ляшка, зазначивши, що нардеп використав ситуацію для власного піару. 

Як повідомила прокурор ГПУ Ольга Коріняк, Генеральна прокуратура проводить обшуки в будівлях екс-голови Адміністрації президента Андрія Клюєва та екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада