У ГПУ викликали зрадника з Криму, який здав окупантам флот

Військова прокуратура викликала на допит 24 червня заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України Сергія Єлісеєва за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України
Depo.Влада
21 червня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua

Єлісєєва чекають у військові прокуратурі Південного регіону України, передає depo.ua.

Його викликають для участі в процесуальних діях у кримінальному провадженні - для повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри і про нову підозру в ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч 1. ст. 408 (дезертирство), ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації); ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в серпні 2015 року прокуратура оголосила Єлісеєву про підозру в держзраді: віце-адмірал в лютому – березні 2014 року, зрадивши військовій присязі та з метою сприяння іноземній окупації території Криму, вчинив дезертирство зі служби, а в подальшому вступив на військову службу у збройні сили країни-агресора та, перебуваючи на посаді заступника командувача Балтійським флотом Військово-Морського флоту Росії, сприяє цій державі у підривній діяльності проти України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада