У ГПУ стверджують, що люди Деканоідзе не "зливали" відео з "убивцями Шеремета"

Національна поліція не причетна до витоку відеозаписів, які зафіксували підготовку вбивства журналістка "Української правди" Павла Шеремета
Depo.Влада
8 листопада 2016 12:52
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит Голови правління "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна, повідомляє Depo.ua  з посиланням на "Українську правду".

"По факту витоку даних досудового розслідування проведено службове розслідування, матеріали якого 14 вересня 2016 року надійшли до Генпрокуоратури та долучені до кримінального провадження. Під час службового розслідування не встановлено фактів розголошення даних досудового розслідування оперативними співробітниками та слідчими Нацполіції", - зазначається у відповіді.

У ГПУ стверджують, що люди Деканоідзе не "зливали" відео з "убивцями Шеремета"  - фото 1

У ГПУ стверджують, що "Витік інформації (відеозапис з камер відеоспостереження) відбувся до їхнього вилучення в установленому порядку правоохоронними  органами під час досудового розслідування.

Службове розслідування за фактом витоку проводила Нацполіція за наказом голови Нацполіції Хатії Деканоідзе.

Як відомо, за два дні після вбивства Павла Шеремета, ЗМІ оприлюднили відео з камер спостереження, на якому видно виконавців, які закладають вибухівку під його машину, а на поліція показала запис лише 4 серпня. 

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня у центрі Києва. В його автомобілі здетонував вибуховий пристрій. Слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство.

На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, а згодом в МВС заявили про наявність записів з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет останнім часом працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вєсті".  В Україні створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Протягом останнього місяця поліція не розголошує жодної інформації, заявляючи, що це може нашкодити слідству.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада