У ГПУ спростували слова Сакварелідзе про тиск на суддю Апеляційного суду Києва

У Генпрокуратурі спростували інформацію про оголошення підозри судді Апеляційного суду Києва Марії Приндюк
Depo.Влада
24 грудня 2015 12:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

"Інформація, озвучена заступником Генерального прокурора України - прокурором Одеської області Давідом Сакварелідзе про начебто висунення підозри і спробу її вручення судді Апеляційного суду міста Києва Марії Приндюк - свідоме введення в оману суспільства.

Генеральна прокуратура України інформує, що Марії Приндюк слідчими ГПУ не повідомлялось про підозру і не здійснювалась спроба її вручення в будь-якій спосіб: поштою чи особисто", - йдеться у повідомленні.

"Більше того, відповідно до вимог ст. 481 КПК України письмове повідомлення про підозру судді Конституційного Суду України, професійному судді, присяжному та народному засідателю на час здійснення ними правосуддя здійснюється Генеральним прокурором України або його заступником", - відзначили у Генпрокуратурі.

У повідомленні також зазначається, що судді Апеляційного суду, ким є Марія Приндюк, відповідно до вимог КПК не розглядають клопотання про надання дозволу на проведення обшуку.

"Вказана суддя допитувалась як свідок у рамках кримінального провадження відносно резонансної справи Голови Апеляційного суду України Антона Чернушенка", - пояснили у ГПУ.

Нагадаємо, як повідомив раніше заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе, судді Апеляційного суду Марії Приндюк, яка дозволила обшуки у "діамантових прокурорів", у середу висунули підозру

Більше новин політики читайте на Depo.Влада