У ГПУ ще не витрясли з екс-нардепів від "Свободи" дані про розстріл Майдану з "України"

У Генеральній прокуратурі закликають народних депутатів, які в лютому 2014 року перебували в готелі "Україна", добровільно надати всю відому їм інформацію про трагічні події на Майдані Незалежності
Depo.Влада
19 листопада 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив начальник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Перевіряється інформація, що саме з вікон 11 поверху, де проживали колишні депутати партії "Свобода", чули чи бачили постріли. Тому проводилися слідчі дії з ними. Загалом багато є свідчень, які вказують на те, що, можливо, чули про те, що постріли відбувалися саме в Україні. Щоб досягти категоричних доказів, нам треба опитати очевидців вбивств, які б указали, в якій саме позі перебували потерпілі, щоб ми встановили напрямок пострілу", - сказав Горбатюк.

За його словами, колишні нардепи не переслідуються з політичних мотивів.

"Ми маємо розкрити вбивство, маємо отримувати інформацію. Тому, щоб потім хтось не звинувачував, що до нього прийшли з обшуком, звертаємося до тих депутатів, які проживали тоді в "Україні": ви володієте інформацією, ви були там на місці, приходьте і розкажіть ці дані", - сказав Горбатюк і поскаржився, що екс-нардепи не поспішають давати свідчення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада