У ГПУ ще не витрясли з екс-нардепів від "Свободи" дані про розстріл Майдану з "України"

У Генеральній прокуратурі закликають народних депутатів, які в лютому 2014 року перебували в готелі "Україна", добровільно надати всю відому їм інформацію про трагічні події на Майдані Незалежності

Про це під час брифінгу заявив начальник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Перевіряється інформація, що саме з вікон 11 поверху, де проживали колишні депутати партії "Свобода", чули чи бачили постріли. Тому проводилися слідчі дії з ними. Загалом багато є свідчень, які вказують на те, що, можливо, чули про те, що постріли відбувалися саме в Україні. Щоб досягти категоричних доказів, нам треба опитати очевидців вбивств, які б указали, в якій саме позі перебували потерпілі, щоб ми встановили напрямок пострілу", - сказав Горбатюк.

За його словами, колишні нардепи не переслідуються з політичних мотивів.

"Ми маємо розкрити вбивство, маємо отримувати інформацію. Тому, щоб потім хтось не звинувачував, що до нього прийшли з обшуком, звертаємося до тих депутатів, які проживали тоді в "Україні": ви володієте інформацією, ви були там на місці, приходьте і розкажіть ці дані", - сказав Горбатюк і поскаржився, що екс-нардепи не поспішають давати свідчення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада