У ГПУ пояснили, що Грановський робив на Кіпрі

У Генпрокуратурі підтвердили, що нардеп від БПП Олександр Грановський був присутній на одній із зустрічей генпрокурора Юрія Луценка під час його візиту на Кіпр

Про це на брифінгу сказав заступник генпрокурора Євген Єнін, передає depo.ua.

"Олександр Грановський був на одній з зустрічей, але не входив до складу офіційної делегації. Його візит не здійснювався за кошти державного бюджету і за його участю ми з'ясовували деталі наданої ним інформації стосовно низки українських народних депутатів, які підозрюються у наявності у них компаній прямо або опосередковано зареєстрованих на них на території Кіпру", - сказав Єнін.

Він також не став оприлюднювати більш детальну інформацію, оскільки на даному етапі "це може зашкодити інтересам правосуддя".

Нагадаємо, раніше прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган, розмістила у соцмережах інформацію, що на Кіпрі керівник ГПУ  зустрівся зі своїм колегою генпрокурором Костасом Клерідісом. На одному з фото, яке згодом зникло зі сторінки Сарган, був Олександр Грановський

Згодом депутат Грановський сам пояснив, що особисто організовував зустріч Луценка та Клерідіса. Саме тому і поїхав у відрядження разом із генпрокурором.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада