У ГПУ порушили справу через продаж колекційних вин "Масандри"

У Генеральній прокуратурі України повідомили про порушення кримінального виробництва через продаж колекційних вин "Масандра"
Depo.Влада
11 січня 2016 19:47
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє прес-служба ГПУ, передає depo.ua.

"Незаконно створені на тимчасово анексованої території півострова Крим органи грубо порушують чинне законодавство України та чинять незаконні дії щодо майна, яке належить нашій країні. Зокрема встановлено, що призначеним окупаційною владою" Криму керівництвом НВАО "Масандра" виставлений на продаж колекційні вина, які зберігалися у погребах даного аграрного об'єднання", - йдеться в повідомленні.

Як вважають експерти, це унікальні екземпляри виноробства врожаїв починаючи з 1935 року.

"Зухвалими діями незаконного керівництва аграрного об'єднання пропонується купити масандрівські вина, які вже не виробляються, а також рідкісних винсорту Педро Хіменес врожаю 1948 р. та "Мускат білий кращий добірний" врожаю 1944 року, для створення яких виноград перебирався вручну. На продаж також виставлені нечисленні марки, які представлені в НВАО "Масандра" лише кількома пляшками", - уточнюють у відомстві.

Згідно з повідомленням, дії вищевказаних незаконно призначених посадових осіб кваліфіковані за ч. 1 ст. 14 год. 3 ст. 191 КК України (готування до розтрати чужого майна шляхом зловживання службовими особами своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та 30.12.2015 р. розпочато кримінальне провадження, матеріали якого відповідно до ч. 2 ст. 12 закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" направлені до ГПУ для визначення підслідності.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада