У ГПУ пишаються ціною на Шокіна в $1 млрд

У Генеральній прокуратурі України спростовують інформацію, що в Сполучених Штатах Америки вимагали від офіційного Києва звільнити генпрокурора Віктора Шокіна для отримання Україною кредитних гарантій на 1 млрд доларів
Depo.Влада
22 січня 2016 12:53
ФОТО: depo.ua

При цьому в ГПУ горді з того, що їх керівника так високо оцінили автори цього "інформаційного вкидання", в коментарі "112 Україна" повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Це достатньо цікава і дивна новина, що начебто представники США ставлять на рівень з генпрокурором Шокіним 1 млрд доларів і пропонують їх начебто за зміну керівника правоохоронного органу. Це недолугий інформаційний вкидання у суспільство, адже США – країна з розвинутою демократією, там не прийнято продавати і купувати посади. І друге: ми пишаємося, що нашого керівника ті, хто поширили цю інформацію, оцінили в 1 млрд доларів. Якщо в нас є такий кадр, така людина, то ми повинні цим лише пишатися", – сказав Касько.

Нагадаємо, що вчора видання "Дзеркало тижня" поширило дані, що Держдеп США розглядає відставку генпрокурора Шокіна як одне з важливих свідчень результативної боротьби з корупцією в Україні, а Київ отримає кредитні гарантії тільки після його відставки.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада