У ГПУ підозрюють, що Соболєв сам сховав документ з підписами за відставку Шокіна

У Генпрокуратурі припускають, що нардеп Єгор Соболєв приховав документ з підписами за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна, бо почався процес відкликання голосів
Depo.Влада
11 грудня 2015 14:52
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає depo.ua

За його словами, про викрадення  документу з підписами за відставку Шокіна у Єгора Соболєва він дізнався від депутатів, які хотіли відкликати свої голоси.

"Відповідна інформація сьогодні надійшла до мене від двох депутатів, які мали намір відкликати раніше надані підписи за відставку генпрокурора Віктора Шокіна. Вони хотіли сьогодні подати заяви про відкликання підписів. Депутат Береза уже відкликав свій підпис. А сьогодні Єгор Соболєв заявив про нібито викрадення підписів. Викрали їх у нього чи він їх втратив, це може розказати тільки Єгор Соболєв", -  сказав Куценко.

Прокурор відмовився назвати імена депутатів, однак зазначив, що відкликання підписів не обмежиться двома депутатами.

"Генпрокурор виконав завдання суспільства, призначив антикорупційного прокурора. Те що відбулось сьогодні, думаю, ті хто збирав підписи побачили що процес загальмувався, що підписи не тільки не додаються, а, навпаки, відкликаються, можливо обрали для себе такий сценарій. Навіть, якщо вони ці підписи знайдуть процес їх відкликання не зупиниться", -  сказав Куценко.

Також він зазначив, що ГПУ не вживатиме ніяких заходів щодо втрати  документа, оскільки вважає це звичайною необережністю або намагання зупинити процес, який має перспективи фіаско, бо почалося відкликання голосів.

Нагадаємо, Єгор Соболєв заявив, що у нього в Раді викрали підписи за відставку генпрокурора Віктора Шокіна.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада