У ГПУ підійшли до кульмінації у розслідуванні вбивства Бузини

Розслідування у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини проти підозрюваних Димитра Поліщука і Андрія Медведька буде закрите у разі негативного висновку експертизи щодо ідентичності їхніх ДНК тим зразкам, які вилучені на місці злочину
Depo.Влада
29 липня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua
У ГПУ підійшли до кульмінації у розслідуванні вбивства Бузини
У ГПУ підійшли до кульмінації у розслідуванні вбивства Бузини

Про це заявила на брифінгу прокурор ГПУ Ольга Коріняк, передає depo.ua.

"Тривають генетичні експертизи, мета – встановити ідентичність з профілями ДНК, які були вилучені з місця події від автомобіля. Все буде залежати від результатів судових експертиз. Якщо ідентифікують генетичні ознаки з тими, що ми вилучили з місця події – то обвинувальний акт буде направлений до суду. Якщо експертиза не підтвердить факти – ймовірно, провадження щодо них буде закрито", - зазначила вона.

Нагадаємо, що скандального проросійського письменника і публіциста Олеся Бузину вбили 16 квітня 2015 року. Майже відразу слідство вийшло на Поліщука і Медведька, і вони були затримані за два місяці.  Врешті-решт підозрюваних відпустили під домашній арешт.

12 липня правозахисники, адвокати і народний депутат Ігор Луценко заявили про побиття Медведька і Поліщука під час і після затримання і згодом розповіли подробиці. У ГПУ відповіли, що правоохоронці "коректно" відбирали кров у них для аналізу ДНК.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада