У ГПУ не бачать сенсації в тому, що дали посаду синові депутата

У Генпрокуратурі заявили, що син депутата Валентина Ничипоренка — Олексій, якого призначили начальником одного з відділів, є кадровим працівником відомства
Depo.Влада
7 червня 2016 21:14
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у коментарі ГПУ про призначення Ничипоренка, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Олексій Ничипоренко кадровий, а не новопризначений працівник прокуратури, працює на різних посадах в органах прокуратури 7 років. Почав свою роботу на посаді помічника прокурора Дніпровського району міста Києва, зразу ж після закінчення Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2009 році", - заявили у відомстві.

Згідно з інформацією, Ничипоренко працював безперервно в органах прокуратури на таких посадах: старший слідчий, начальник слідчого відділу прокуратури, заступник начальника управління процесуального керівництва, заступник начальника відділу процесуального керівництва у місті Києві, начальник відділу з розслідування злочинів, скоєних працівниками органів прокуратури Головного слідчого управління ГПУ.

"У червні 2016 року призначений начальником першого слідчого відділу управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю

Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. В чому сенсаційність даного призначення?" - зазначили у ГПУ.

Нагадаємо, що генпрокурор Юрій Луценко призначив Олексія Ничипоренка начальником одного з відділів Генпрокуратури.

Його батько, екс-регіонал Валентин Ничипоренко входить до депутатської групи "Відродження", яка контролюється Віталієм Хомутинником.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада