У ГПУ назвали адресу "кубла" Онищенка

У Києві, за адресою Хрещатик, 27б, народний депутат України Олександр Онищенко створив "кубло" своїх газових махінацій
Depo.Влада
29 червня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua

Саме за цією адресою під вивіскою приймальні нардепа розміщуються фірми, бенефіціаром яких є Онищенко, що отримували незаконні мільярдні доходи від реалізації газу за договором з держкомпанією "Укргазвидобування", повідомив під час засідання регламентного комітету парламенту заступник голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, передає depo.ua.

"Хочу сказати, що це приміщення за адресою Хрещатик 27б, - це кубло злочинної організації, його гніздо. В цьому місці, яке прикривається вивіскою приймальні народного депутата , там все зроблено для того, щоб правоохоронні органи не могли потрапити в це приміщення, не могли отримати інформацію з приводу підприємств, які продавали газ. За цією адресою надсилалися всі податкові звіти", – зазначив Кривенко.

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада