У ГПУ кажуть, що Лукаш рано радіє виграному суду

Наявність чи відсутність колишнього міністра юстиції Олени Лукаш у санкційному списку Євросоюзу не вплине на процес розслідування кримінальної справи проти неї
Depo.Влада
6 жовтня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв’ю Радіо "Свобода"  заявив заступник генпрокурора Євген Єнін прокоментував рішення суду, який визнав недостовірною інформацію, подану ГПУ для внесення колишньої чиновниці до списку санкцій Ради Євросоюзу, передає Depo.ua.

"Пані Лукаш оскаржує лист колишнього генпрокурора Михайла Махніцького щодо внесення її до так званого санкційного списку ЄС. Це є її правом. Але наголошую, що перебування чи відсутність тієї чи іншої особи у цьому списку жодним чином не є аргументом на користь того, чи вчинила ця особа злочин чи ні", – сказав Єнін.

Він додав, що порушене у 2014 році провадеження проти Лукаш та її колишнього заступника Юрія Іващенка у вчиненні кримінальних порушень, передбачених частиною 5 статті 191, а також статтею 366 Кримінального кодексу – це службове підроблення.

"Йдеться про заволодіння коштами державного бюджету на суму 2,5 мільйона гривень", – уточнив Єнін.

Нагадаємо, вчора Олена Лукаш заявила, що Апеляційний суд Києва задовольнив її скаргу, визнавши недостовірною інформацію, подану Генпрокуратурою для внесення колишньої чиновниці до списку санкцій Ради Європейського Союзу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада