У Гонтаревої запевняють, що її син нічого не виводив з "Дельти" (ДОКУМЕНТ)

У Національному банку України відреагували на інформацію про те, що начебто син глави НБУ Валерії Гонтаревої Антон вивів всі гроші зі свого рахунку в "Дельта Банку" перед визнанням банку неплатоспроможним
Depo.Влада
29 жовтня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила начальник управління інформації і громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Це наклеп. Антон Гонтарев - син Голови НБУ - отримав минулого тижня з Фонду гарантування вкладів 200 000 гривень. Всього у нього в Дельта Банку зберігалося 800 000 гривень", - запевняє Бондаренко.

Разом з тим, редактор програми "Гроші" Олександр Дубинський звинуватив Гонтареву у брехні. Він нагадав заяву в інтерв'ю Hubs у березні 2015 року про те, що син нібито втратив у банку більше півмільйона гривень депозиту.

"Це був депозит мого старшого сина. Йому дідусь заповів квартиру, він її продав і отримані гроші – 800 000 гривень — поклав на депозит в Дельта Банк на рік. Рік минув, коли банк вже не повертав вклади, тому він його так і не забрав. Фонд гарантування вкладів виплатить йому 200 000 гривень – решта пропаде", - наводить цитату Гонтарєвої Дубинський у своєму "Фейсбуці".

"Так от, - це брехня. Згідно з наявними у мене документами, син Гонтарєвої всі гроші зі свого рахунку в ДБ вивів в лютому 2015 року. На момент введення тимчасової адміністрації на рахунку Антона Гонтарєва залишок всього близько 2 тис. грн...", - пише журналіст.

"Ще більш цікавий факт. У виписці по рахунках дружини Антона - стоїть заборона на відображення операцій! Але є одна цікава цифра: комісія за зняття готівки з рахунку невістки Гонтарєвої за лютий 2015 - 125 тис. грн. Комісія за зняття готівки у банку ~ 1% від суми. Тобто, в лютому 2015 невістка Гонтарєвої імовірно забрала з Дельта Банку майже 12.5 мільйонів (!) гривень. Нагадаю, 3 березня в банк ввели тимчасову адміністрацію. Документи додаю. Висновки робіть самі", - зазначає Дубинський.

"Рядовим вкладникам у цей період видавали, якщо не помиляюся, по 2,5 тис грн на день. Мене виправляють - кажуть, видавали по 100 грн", - нагадав журналіст.

У Гонтаревої запевняють, що її син нічого не виводив з "Дельти"  - фото 1

У Гонтаревої запевняють, що її син нічого не виводив з "Дельти"  - фото 2

Нагадаємо, "Дельта Банк», що входив до групи найбільших банків України, був визнаний банкрутом у березні 2015 року.

Більше новин економіки читайте на depo.ua.Гроші.