У Гонтаревої з`явиться свій кіберзахист

Національний банк України створить Центр реагування на інциденти кібербезпеки в банківській системі і платіжному просторі України
Depo.Влада
6 жовтня 2016 15:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Нацбанку.

"Раніше наші зусилля були зосереджені на окремих операціях, таких як міжбанківські розрахунки або операції з платіжними картами... Зараз слід розглядати проблему належної кібербезпеки значно ширше і сконцентруватися на забезпеченні кіберзахисту всього фінансово-банківського сектора", - сказав заступник глави регулятора Яків Смолій.

У Нацбанку повідомили, що співпрацю в рамках забезпечення кібербезпеки України обговорили представники банківської спільноти 4 жовтня в рамках "круглого столу" в Києві, в якому взяли участь представники кіберполіції України, Служби безпеки та Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 Представники Нацбанку ознайомили учасників заходу з проектом створення Центру реагування на інциденти кібербезпеки в банківській системі і платіжному просторі України.

"Інформаційний портал Центру повинен забезпечити швидку і надійну взаємодію між українськими банками, правоохоронними органами та командами реагування на комп'ютерні інциденти суб'єктів забезпечення кібербезпеки України. Через цю єдину платформу буде відбуватися централізоване інформування всіх суб'єктів про шахрайські інциденти і координація дій з їх протидії", - повідомили в НБУ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада