У головному офісі "Приватбанку" проводять обшуки

У середу, 11 вересня, о 12:00 в головний офіс "Приватбанку" в Дніпрі прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за визначенням Жовтневого районного суду міста Дніпра

У головному офісі "Приватбанку" проводят…

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила очільниця PR-департаменту "Приватбанку" Інна Музичук, передає Depo.ua.

"Ухвалу суду було видано в понеділок 09.09.2019, підставою для визначення стало нібито перевищення посадовими особами банку своїх повноважень при укладанні договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими, консалтинговими та юридичними компаніями. Викликає стурбованість, що під обгрунтуванням нібито "незаконність" залучення рекрутингових компаній, районний відділ поліції, поліція області та прокуратура намагаються вилучити і отримати доступ до всіх документів, пов'язаними з юридичним захистом банку", – написала вона.

Музичук наголосила, що проведення оперативних заходів щодо примусової виїмки декількох документів з залученням невиправданого кількість спецназу поліції і невідомих осіб банк розцінює як тиск і перешкоджання нормальній роботі офісу.

Нагадаємо, 25 липня Лондонський міжнародний арбітражний суд у спорі про оплату випущених "Приватбанком" до націоналізації єврооблігацій на суму близько 335 млн доларів ухвалив рішення на користь власників облігацій, але встановив низку обмежень.

1 серпня Касаційний господарський суд зупинив процес визнання недійсною процедури обміну та продажу акцій "Приватбанку" державі — "bail-in".

Довідка. Під час націоналізації "Приватбанку" його зобов’язання перед спеціально створеною британською компанією (SPV) — емітентом єврооблігацій — підлягали процедурі bail-in і були примусово обмінені на акції додаткової емісії банку, які згодом були продані Мінфіну за менш ніж 1 грн.

В капітал були конвертовані три випуски єврооблігацій: на $175 млн за ставкою 10,875% з погашенням 28 лютого 2018 року, на $200 млн за ставкою 10,25% з погашенням 23 січня 2018 року, з яких $40 млн було погашено в серпні 2016-го, а також на $220 млн за ставкою 11% (облігації субординованого боргу) з погашенням у 2021 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook