У Генштабі обіцяють працевлаштувати всіх бійців розформованої "Карпатської Січі"

Кожен військовослужбовець з бригади "Карпатська Січ" зможе служити на відповідній його фаху посаді в підрозділах Збройних Сил України
Depo.Влада
13 квітня 2016 15:30
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив речник Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов, передає depo.ua.

"Проводиться уніфікація штатних підрозділів заради підвищення їх бойової спроможності. 23 бригада виведена в район відновлення. Кожен військовослужбовець матиме можливість продовжити службу на тих посадах, які є в 93 бригаді. Вакансій в 93 бригаді та в інших підрозділах більш як достатньо, щоб всіх військовослужбовців розмістити на посадах, які відповідають їх фаховому досвіду. Кожен військовослужбовець "Карпатської "Січі" зможе обійняти посаду, на якій він проявить себе якнайкраще", - запевнив Селезньов.

Нагадаємо, що "Карпатську Січ", яку наразі розформовують, утворили на чолі з Олегом Куциним ("Кумом") як бойовий підрозділ на основі волонтерського руху, пов’язаного з ВО "Свобода", в травні – червні 2014 року. Основу становили бійці зі Стрия, Закарпаття, Києва.

На початку літа волонтерський підрозділ ухвалив рішення стати до лав Національної гвардії України. Бійці пройшли вишкіл на тренувальній базі у Нових Петрівцях. Тоді частина бійців залишилася у Нацгвардії, частина вирушила на Донбас.

Бійці "Карпатської Січі" утримували різні позиції, починаючи із Пісків, де вони заступали на підсилення позицій батальйону "Дніпро-1", завершуючи утримуванням нового терміналу у донецькому аеропорту разом із бійцями 93-ї ОМБр.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада