У Генштабі не вірять, що Росія зможе захопити Лівобережжя ближчими тижнями

У Генеральному штабі не вірять, що Російська Федерація зможе найближчими тижнями дестабілізувати ситуацію у південно-східних регіонах України, щоб потім піти в наступ на все Лівобережжя
Depo.Влада
16 червня 2015 20:09
ФОТО: depo.ua
У Генштабі не вірять, що Росія зможе захопити Лівобережжя ближчими тижнями
У Генштабі не вірять, що Росія зможе захопити Лівобережжя ближчими тижнями

Про це повідомив речник Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми прораховуємо різні варіанти розвитку ситуації: від продовження конфлікту, що жевріє, до широкомасштабної агресії. І сьогодні ЗСУ готові реагувати на будь-які сценарії і дати гідну відсіч за будь-якого варіанту розвитку ситуації. Для того, щоб Путін мав можливість реалізувати цей план, то передусім йому потрібно дестабілізувати ситуацію в південно-східних областях України. Тобто створити відповідні передумови для просування своїх сил. Але станом на сьогодні ситуація в цих областях стабільно контрольована", - сказав Селезньов.

За його словами,  немає підстав стверджувати, що найближчим часом - протягом двох-трьох тижнів - загроза дестабілізації існує.

Селезньов сказав, що ознайомився з оприлюдненим у ЗМІ документом про можливий наступ на Україну, однак не знає, чи надходив він у ГШ ЗСУ з огляду на те, що "такого рівня інформація є грифована" і не потрапляє у його користування.

Нагадаємо, що сьогодні народний депутат Антон Геращенко оприлюднив план із захоплення Лівобережної України, який начебто в квітні розроблений в Генеральному штабі  Росіїйської Федерації.