У Генпрокуратурі пояснили, на чому "погоріли" одеські в'єтнамці

Генеральна прокуратура України із працівниками ДФС провела у в'єтнамському кварталі Одеси спецоперацію щодо злочинного угрупування азіатів
Depo.Влада
24 травня 2016 19:35
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у прес-службі відомства.

"Злочинне угруповання спеціалізувалося на здійсненні широкого спектру злочинної діяльності, а саме нелегальних фінансових операціях та валюто-обміні, фальшивомонетництві", - йдеться у повідомленні.

Крім того, азіати займались контрабандою алкоголю та сигарет, делікатесних продуктів - ікри.

У Генпрокуратурі пояснили, на чому

У Генпрокуратурі пояснили, на чому

В'єтнамці звинувачуються у незаконному переміщенні вогнепальної зброї та наркотиків, а також підробленні офіційних документів.

ГПУ вилучила національну та іноземну валюту, заготовки підроблених банкнот номіналом по $100 та валюти Євросоюзу, устаткування для рахування грошей, детектори банкнот.

У Генпрокуратурі пояснили, на чому

У Генпрокуратурі пояснили, на чому

Також два автомати Калашникова, пістолет та набої до нього, одиницю гладкоствольної напівавтоматичної збро.

Повідомляється, що азіати приховували близько півкілограма сильнодіючих наркотичних засобів, які, за попередніми оцінками, є героїном.

У свою чергу, була схована велика кількість чорнової бухгалтерії про обіг багатомільйонних сум валюти, торгівлю тютюновими та алкогольними виробами, зміст якої на даний час аналізується, підроблені техпаспорти на автомобілі тощо.

В'єтнамці чинили активний фізичний опір із заподіянням тілесних ушкоджень правоохоронцям та пошкодженням службового авто. Але їх було локалізовано фаховими діями підрозділу "фіззахисту" ДФС.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада