У Freedom House вважають, що конфлікт між ГПУ і НАБУ загрожує реформі прокуратури

Конфлікт між силовими структурами в Україні ставить під загрозу боротьбу з корупцією і реформу прокуратури
Depo.Влада
17 серпня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua

Про це заявив виконавчий віце-президент Freedom House Деніел Келінгерт, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу організації.

"Докази, в тому числі відеосвідчення, опубліковані НАБУ, докладно вказують на серйозні зловживання з боку прокурорів, викликають серйозне занепокоєння щодо прогресу боротьби з корупцією та реформи прокуратури в Україні", – зазначив він.

Келінгерт підкреслив, що прихильникам реформ протистоять представники старої системи, які прагнуть зберегти свою владу і привілеї.

"Президент Порошенко і генеральний прокурор Луценко повинні взяти під контроль негайне та ефективне розслідування повідомлень про зловживання з боку державних чиновників і підтвердити свою прихильність очищенню від чиновників, які прагнуть повернутися до старої системи", – резюмував він.

Нагадаємо, 5 серпня ГПУ провела обшуки в будівлі НАБУ на підставі ухвали суду. У бюро стверджують, що слідчі не вилучили жодних документів, однак у ГПУ запевнили, що "провели вилучення документів"

НАБУ вважає незаконною ухвалу суду щодо надання дозволу представникам ГПУ провести обшуки у будівлі бюро.

За словами директора НАБУ Артема Ситника, минулого тижня представини ГПУ і поліції 11 годин катували його підлеглих, які проводили санкціоноване спостереження

16 серпня стало відомо, що прокурор Сус їздить на бабусиному Audi Q7.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада