У Європі на відмінно оцінюють українську місію ОБСЄ

У Європі роботу місії ОБСЄ на сході Україні оцінюють на відмінно
Depo.Влада
17 червня 2015 21:17
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив на виїзному засіданні Мюнхенської конференції з безпеки, що відбулося у Відні 16-17 червня, її голова Вольфганг Ішингер, повідомляє depo.ua зпосиланням на "Укрінформ".

"ОБСЄ виконує свої функції чудово з початку української кризи. Під час кризи ОБСЄ, яка була забута протягом десятиліття або більше, закликали виконувати численні завдання, з якими вона раніше ніколи не стикалася, і виконувати їх за наявності малої кількості засобів і за умов, коли ситуація змінювалася постійно і часто драматично", - зазначив Ішингер.

Німецький дипломат виклав ряд основних рекомендацій до організації на основі отриманого вже досвіду в Україні. Він закликав політиків з усією серйозністю звернути увагу на підготовлений документ.

"Ми сподіваємося, що цей звіт зможе заохочувати всі сторони використовувати ОБСЄ для деескалації кризи, інтенсифікації діалогу, пошуку тривалого миру в Україні і кращої підготовки до майбутніх викликів", - заявив голова Мюнхенської конференції з безпеки.

Додамо, що це перший такий звіт цього року, схвалений Трійкою ОБСЄ (Швейцарія, Сербія і Німеччина), підсумковий буде підготовлено до грудня.