У ЄС стурбовані, через блокування українського парламенту

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський висловив стурбованість з приводу блокування роботи Верховної Ради
Depo.Влада
6 липня 2016 23:02
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам під час презентації першого системного звіту "Україна і Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 2014-2016 роки", підготовленого ГО "Український центр європейської політики", передає depo.ua.

В контексті української перспективи набуття членства в Євросоюзі за 10 років, посол підкреслив, що Україні необхідно такі завдання ставити, але також "потрібно перейти від декларативної політики до політики реальних дій".

"Нас дуже турбує те, що український парламент за останні тижні майже паралізований", - заявив він.

"Треба розблокувати роботу", - зазначив посол, додавши, що це необхідно насамперед для впровадження та запуску необхідних реформ.

Нагадаємо, 6 липня "Батьківщина" і "радикали" блокують трибуну Ради і вимагають створити ТСК щодо формування тарифів і діяльності "Нафтогазу України" та ухвалити кілька законів щодо зниження комунальних тарифів.  

Ляшко блокує трибуну ще з 10 травня, однак це не заважало парламенту ухвалювати рішення. 

Відучора між головами двох фракцій, урядом та Верховною Радою розпочалися консультації щодо тарифів на житлово-комунальні послуги.

Згодом стало відомо, що у Раді домовились про створення двох ТСК.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада