У ЄС схвалюють заборону українським чиновникам критикувати владу

Європейський Союз схвалює запроваджені Кабінетом Міністрів України "Правила етичної поведінки державних службовців", зокрема і вимогу до них утриматися від публічної критики влади
Depo.Влада
2 березня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це сказав прес-аташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік, передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Він запевнив, що схожі етичні кодекси для держслужбовців, де є норма про уникнення коментарів про їхню роботу, діють у країнах ЄС.

"Як ви самі можете зауважити, ніхто з європейських держслужбовців публічно не критикує свою службу чи установи, де вони працюють", - зазначив Стулік.

За його словами, передбачити норму про заборону держслужбовцям критикувати діяльність державних органів та їхніх посадових осіб Україні рекомендувала Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD), яка допомагає розробляти закони та кодекси для держслужби в європейських країнах.

"Це міжнародна норма професійної державної служби, яка повинна бути політично незаангажованою та не брати участі у політичних суперечках", - наголосив прес-аташе ЄС в Україні.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну Постанову "Про затвердження Правил етичної поведінки державних службовців" ще 11 лютого

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада