У ЄС обіцяють допомогти України розірвати "порочне коло олігархії"

Європейський союз готовий допомогти Україні у боротьбі із корупцією і олігархами, бо невдача в цьому буде означати фіаско не лише для Києва, а й для Брюсселя
Depo.Влада
22 квітня 2015 17:28
ФОТО: depo.ua

Про це заявив держсекретар федерального міністерства закордонних справ ФРН Штефан Штайнлайн, виступаючи у середу на Третьому східному форумі у Берліні, повідомляє "Укрінформ".

"Якщо спроби економічного відродження України проваляться, якщо порочне коло олігархії та корупції не буде прорвано, це ляже важким тягарем, у тому числі, й на репутацію ЄС, й на позиції блоку щодо інших країн", - попередив Штайнлайн.

Він назвав "серйозним викликом" проблему модернізації та стабілізації України.

"Це тягнеться набагато далі за кордони цієї країни, це важливо для всього регіону, а також і для Росії", - підкреслив Штайнлайн.

Він зазначив, що за останні 25 років Захід неодноразово чув "пусті слова" і запевнення.

Представник німецького МЗС нагадав, що федеральний уряд ФРН затвердив план дій з України, де прописана участь німецької сторони у здійсненні реформ у правовій сфері, у системі самоврядування, реформування енергетичного сектора. Торік Берлін фінансував ці проекти в обсязі 130 млн євро, цього року - готовий збільшити суму до 200 млн і виділяти додаткові кошти.