У двох судах України не буде суддів "певний час"

У двох судах України й надалі не здійснюватиметься правосуддя – йдеться про Авдіївський міський суд Донецької області, де судді без повноважень, та Станично-Луганський районний суд Луганської області

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"Ситуація в зазначених судах, на жаль, певний час залишатиметься невирішеною", – зазначили у ВВКСУ.

Водночас там запевнили, що в Україні найближчим часом покращиться ситуація щодо здійснення правосуддя у місцевих судах. Адже за результатами конкурсу, який провела Вища кваліфікаційна комісія суддів України, в 115 судах буде подолано надмірний рівень навантаження або відновлено здійснення правосуддя.

Рекомендації щодо призначення 467 кандидатів суддями в 263 загальних місцевих судах уже надіслано ВККСУ до ВРП. Тому, після того як ВРП ухвалить рішення щодо внесення подання президентові України про призначення на посаду судді, а президент видасть відповідні укази, суттєво покращиться ситуація із доступом до правосуддя в судах першої інстанції.

Нагадаємо, ВККСУ 5 серпня 2019 року оголошено конкурс на зайняття 7 вакантних посад суддів у місцевих загальних судах Донецької та Луганської областей для кандидатів на посаду судді, а також на 35 посад у місцевих судах України.

Окрім того, 9 серпня 2019 року Комісією оголошено конкурс на зайняття 346 вакантних посад суддів в апеляційних судах та конкурси на зайняття 54 вакантних посад суддів у місцевих адміністративних судах і 22 вакантних посад суддів у місцевих господарських судах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook