У другій половині 2016 року партії отримали 141 млн грн з бюджету, - НАЗК

Бюджетне фінансування отримали чотири з шести політичних партій, представлених у Раді
Depo.Влада
25 жовтня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Національне агентство з питань запобігання корупції, передає Depo.ua

 "Так, станом на 24 жовтня поточного року, державне фінансування отримали "Народний фронт" - 50 млн 272 тис. гривень, партія "Блок Петра Порошенко" - 49 млн 543 тис. гривень, Об'єднання "Самопоміч" - 24 млн 923 тис. гривень, Радикальна партія Олега Ляшка - 16 млн. 907 тис. гривень", - йдеться в повідомленні.

При цьому в НАЗК зазначили, що політична партія "ВО "Батьківщина" не отримала коштів, так як не представила вчасно пакет документів. Після отримання повного пакета документів рішення про надання фінансування буде розглянуто на засіданні НАЗКу.Парламентська партія "Опозиційний блок" відмовилася від фінансування з держбюджету.

Нагадаємо, що 22 вересня Нацагентство з питань запобігання корупції схвалило виділення 71 млн грн чотирьом парламентським партіям.

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак закликала експертів і громадськість долучитися до перевірки звітів партій від початку їх державного фінансування.

8 жовтня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запобігання і протидії політичній корупції (№2123а), який встановив державне фінансування політичних партій з 1 липня 2016 року.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада