У Донецьк перекинули 400 бойовиків після спеціального навчання в Криму

Проросійські бойовики продовжують нарощувати свою військову присутність на окупованому ними ж Донбасі, аби завдати нових ударів по позиціях сил АТО
Depo.Влада
28 березня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник групи "Інформаційни спротив", народний депутат Дмитро Тимчук. Він уточнив, що найбільше обстрілів бойовиками нині спостерігається в напрямку Донецька, Артемівська та Маріуполя.

Терористи також продовжують нарощувати свою бойову міць, стягуючи на передову військову техніку та живу силу.

"Крім вельми інтенсивних обстрілів на передньому краю, бойовики продовжують нарощувати боєздатність своїх формувань. Зокрема, для доукомплектування бандформувань "Оплот", "Восток" і "Спарта" противник перекинув у район Донецька (Петровський і Куйбишевський райони міста) поповнення - близько 400 чоловік. Перекинуті автотранспортом, зі зброєю (включаючи гранатомети, великокаліберні кулемети і ПТРК)", - повідомив Тимчук.

У складі цього поповнення близько 75% - це жителі Криму та Донбасу, які пройшли спеціальне військове навчання на базах у російському Ростові-на-Дону та Перевальному в окупованому Криму. Ще 25% - це російські найманці.

"Перекидання поповнення здійснювалася приховано, без доданих сил і засобів", - уточнив Тимчук.

Мітки: АТО, бойовики