У "ДНР" погрожують накласти санкції на "пароплави Порошенка"

У самопроголошеній "ДНР" погрожують увести санкції проти президента України Петра Порошенка
Depo.Влада
17 вересня 2015 11:34
ФОТО: depo.ua

Про це заявила так званий "голова комітету народної ради з бюджету, фінансів і економічної політики" ДНР" Марина Жейнова, передає depo.ua з посиланням на сепаратистське Донецьке агентство новин.

"Нехай Порошенко турбується за свої активи, тому що якщо щодо всього українського уряду будуть введені санкції, неважливо навіть ким, то вони постраждають на великі суми. У нього є і заводи, і пароплави, і ось якщо їх не стане, то йому буде важко. А ми, народні депутати, хочемо допомогти народу, ми від санкцій не постраждаємо ", - сказала вона.

Нагадаємо, що Жейнова внесена до списку осіб проти яких вчора українським урядом і президентом були введені обмежувальні заходи.

Учора президент України Петро Порошенко затвердив список санкцій України, до якого увійшли 42 представника терористичної організації "ДНР". Серед них так званий "глава" ДНР "Олександр Захарченко, та інші представники організації. Санкції передбачають зокрема блокування активів, тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном та інші заходи.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.