У деяких законопроектах можуть прикриватися ім'ям Савченко, - адвокат

У деяких законопроектах можуть прикриватися ім'ям Надії Савченко
Depo.Влада
27 квітня 2016 22:13
ФОТО: depo.ua

Таку заяву в ефірі "112 Україна" зробив адвокат українки Марк Фейгін, передаэ depo.ua.

Фейгін заявив, що обговорював з Савченко її закон щодо дострокового звільнення, проте вже за фактом дізнався, що вона підписала якісь документи.

При цьому Фейгін зазначає, що створювати закони з тюрми неможливо, оскільки депутат не стільки пише законопроект, скільки відстоює його і бере на себе відповідальність за його застосування.

"Завжди потрібно враховувати обставини, тому що іменем Савченко можуть прикриватися. Поки Надя не вийде в Раду і не буде ним займатися, то немає сенсу в розмовах про цей закон", - розповів він.

Нагадаємо, парламент 26 листопада 2015 прийняв закон України "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання", який набув чинності 24 грудня 2015 року. Дія закону поширилося на всіх осіб, які відбувають покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі в установах Державної кримінально-виконавчої служби України, і до яких під час досудового слідства або провадження в суді застосовувався запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада