У Держприкордонслужбі проходить обшук

У центральному офісі Адміністрації Держприкордонслужби, в Західному регіональному управлінні та Чопському прикордонному загоні проходять обшуки
Depo.Влада
16 серпня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав журналіст Роман Бочкала, передає depo.ua.

"У ці хвилини одночасно проходять слідчі дії в центральному офісі Адміністрації Держприкордонслужби, в Західному регіональному управлінні та Чопському прикордонному загоні. Обшук зокрема проводиться в кабінеті першого заступника голови ДПС Серватюк. Це той самий діяч, за рішенням якого мене стопанули на кордоні після розслідувань щодо контрабанди в лісгоспах. За іронією долі слідчі дії проводяться в рамках кримінального провадження за фактами незаконної вирубки лісу на території Чопського прикордонного загону. Державі було завдано збитків на суму 19 млн грн. На місці співробітники поліції і військової прокуратури",- написав Бочкала. 

Також речник Держприкордонслужби Олег Слободян у ефірі "112 Україна" повідомив, що біля 9 :30 до адміністрації увірвались озброєні люди, як виявилось - це співробітники підрозділу МВС "Корд"та співробітники департаменту по боротьбі з економічними злочинами.

"Вони супроводжували слідчих військової прокуратури, яка ніби -то має здійснити виїмку документів у справі, що стосується незаконної вирубки лісу, але Держприкордонслужба співпрацює зі слідством.  Озброєні люди намагали заблокувати роботу служби, яка охороняє державний кордон, їм це не вдалось. Обшуки проходять у трьох приміщеннях, нічого поки не знайдено",- сказав Слободян.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада