У Держдумі скаржаться на погану охорону Путіна

Депутат Держдуми Дмитро Гудков вирішив поскаржитися президенту Росії Володимиру Путіну на погану охорону Кремля з боку Федеральної служба охорони (ФСО)
Depo.Влада
19 жовтня 2015 09:53
ФОТО: depo.ua

Гудков має намір направити відповідний депутатський запит главі РФ 19 жовтня, передає depo.ua з посиланням на російський РБК.

У запиті зазначається, що ФСО недостатньо добре виконує свої обов'язки, зокрема це стосується безпеки президента.

Як зазначається, депутат підготував відповідний документ після того, як до нього звернувся адвокат Вадим Прохоров, який представляє інтереси  Жанни Нємцової - дочки вбитого опозиційного політика Бориса Нємцова.

Слідство попросило у ФСО записи з камер відеоспостереження, які повинні були зафіксувати злочин. У відповіді відомства йдеться про те, що камери направлені всередину Кремля, і не здійснює відеоспостереження за Великим Москворецьким мостом, тому відеозаписів вбивства не має.

Гудков у депутатському запиті вказав на те, що "Великий Москворецький міст є найважливішим транспортним інфраструктурним об'єктом, що знаходиться в безпосередній близькості від Кремля".  "Відсутність відеокамер на вищевказаному об'єкті означало б істотні недоліки в охороні президента та інших охоронюваних об'єктів і, тим самим, явне невиконання повноважень, покладених на дану службу", - йдеться у зверненні депутата. 

Більше міжнародних новин читайте в рубриці Світ.depo.ua