У Держдепі США сподіваються, що місцеві вибори у Маріуполі проведуть 15 листопада

Уряд Сполучених Штатів Америки привітав український народ зі здійсненням свого права голосу у місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня l
Depo.Влада
26 жовтня 2015 21:32
ФОТО: depo.ua

Відповідну заяву речника Державного департаменту США Джона Кірбі розповсюдила прес-служба посольства США в Україні, передає depo.ua.

"Ми вітаємо народ України з реалізацією свого права голосу на вчорашніх місцевих виборах. Українська демократія залишається стійкою, незважаючи на економічні труднощі і дії Росії в Україні, в тому числі окупацію Криму. Відповідно до повідомлень міжнародних спостерігачів, ці вибори багато в чому відображають волю українського народу і поважають демократичні норми", - йдеться в заяві.

У Держдепі зазначили, що місцеві вибори є важливим кроком, оскільки Україна продовжує рухатися вперед у складній реформі, спрямованій на децентралізацію політичної влади.

"Ми з нетерпінням очікуємо успішного другого туру виборів 15 листопада на тих виборах мерів, де жоден кандидат не отримав більшості голосів. Крім того, ми очікуємо, що в Маріуполі і інших районах, де голосування не відбулося, люди отримають можливість здійснити своє право голосу 15 листопада", - заявив Кірбі.

Також в Держдепі сподіваються на те, що громадяни, які проживають в зоні АТО, і внутрішньо переміщені особи незабаром отримають можливість реалізувати своє право обирати своїх керівників, відповідно до українського законодавства, стандартів ОБСЄ і мінських угод.

Більше новин про місцеві вибори в Україні читайте на Depo. Вибори-201