У день суду для Мосійчука замовили молебні за справедливість

Сьогодні, в день розгляду Верховним судом України справи про неправомірність арешту народного депутат від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, в храмах столиці та інших міст тривають молебні за справедливість
Depo.Влада
1 березня 2016 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це сам Мосійчук розповів в коментарі телеканалу "112 України" з будинку суду, передає depo.ua.

"Очікую відновлення справедливості, бо ніхто не сподівається , що регламент і Конституція України були порушені в частині ухвалення постанови про притягнення мене до кримінальної відповідальності, затримання і арешт… Сьогодні друзі організували акцію, в багатьох храмах Києва, Рівного, Василькова, Лубен, Полтави, щоб відбулася справедливість", - сказав нардеп.

Мосійчук сподівається, що після рішення суду кримінальне провадження проти нього буде припинене.

Нагадаємо, що 17 листопала ВАСУ задовольнив позов Мосійчука до Верховної Ради про визнання незаконною і скасування постанови парламенту про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. У ГПУ заявили, що будуть оскаржувати це рішення

17 вересня після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано. Того ж дня нардеп був арештований. Судовий процес у цій справі триває й досі.  

15 листопада Мосійчука звільнинили з-під варти у зв'язку із закінченням терміну арешту

Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 ("Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада