У ДБР заявили про неможливість повторного конкурсу, який оголосив Труба

Конкурсна комісія Державного бюро розслідувань заявила, що не може провести повторний конкурс на 27 керівних посад, як просив голова відомства Роман Труба

Про це повідомляє ДБР у Facebook, передає Depo.ua.

На засіданні 7 листопада комісія розглядала лист Труби. Він заявив, що позбавлений можливості ухвалити кадрові рішення через відсутність результатів поліграфу переможців конкурсу та попросив оголосити проведення нового конкурсу.

"Однак члени конкурсної комісії заявили, що у законі немає поняття "новий конкурс", а переможці просили нарешті вирішити їх долю – призначити їх на посади чи дати їм вмотивовані відмови", – пояснила застуниця Труба Ольга Варченко.

Для того, щоб визначитись із кадровими рішеннями, ДБР вирішило провести для усіх кандидатів повторне дослідження на поліграфі.

"8 листопада... ми провели дослідження на поліграфі для усіх 27 переможців конкурсу... Результати цих досліджень знаходяться у нас, відтак тепер немає необхідності вимагати їх від зовнішньої комісії", – додала Варченко.

Нагадаємо, 2 листопада директор ДБР Роман Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад.

8 листопада ДБР планує передати зовнішній конкурсній комісії інформацію про результати спеціальної перевірки, яку пройшли переможці конкурсного відбору на посади керівників територіальних управлінь та підрозділів центрального апарату.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #конкурс