ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У ДБР оголосили конкурс на 455 посад

Державне бюро розслідувань (ДБР) оголосило конкурси на зайняття 455 посад до семи територіальних управлінь у Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську

Depo.Влада
3 квітня 2018 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба, передає Depo.ua з посиланням на "Урядовий портал".

Зазначається, що до кожного територіального управління оголошено конкурс на 65 посад. Таким чином, усього у ДБР тривають конкурси на 701 посаду.

Прийом документів на 27 керівних посад закінчився 2 квітня. До 11 квітня триває прийом документів на 219 посад центрального апарату.

У вимогах до кандидатів на посаду слідчого територіального управління за квотою "в" (кандидати, які протягом останнього року не працюють на посаді слідчого в державних органах), відсутній стаж роботи. Обов'язковою є вимога щодо вищої юридичної освіти.

"У вимогах до кандидатів на посаду слідчих територіальних управлінь за квотою "в" ми вирішили скасувати стаж роботи. Ми це зробили для того, щоб залучити до ДБР талановиту молодь, випускників вищих навчальних закладів, дати можливість їм будувати новий правоохоронний орган", - зазначив Труба.

Усього у центральному апараті та семи територіальних управліннях передбачено 383 посади слідчих. Із них 152 посади - у центральному апараті та 231 посада - у семи територіальних управліннях. Для 147 кандидатів на посади слідчих територіальних управлінь не вимагається стаж роботи. Кандидати можуть подавати документи з 10 по 24 квітня включно.

Нагадаємо, раніше Державне бюро розслідувань оголосило конкурси на 701 посаду.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада