У ЦВК зареєструвався ще один кандидат у президенти (ФОТО)

Лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик подав до Центральної виборчої комісії (ЦВК) документи для реєстрації його кандидатом на посаду президента

Про це він повідомив у Facebook, передає Depo.ua.

"Дорогі друзі, я тільки що здав належним чином оформлені документи для реєстрації кандидатом в президенти України на виборах 31-го березня 2019", - написав він.

Скоцик додав, що після реєстрації та отримання посвідчення кандидата розпочне агітаційну роботу.

Нагадаємо, станом на вечір 3 грудня про боротьбу за посаду президента України оголосили самовисуванець Ігор Шевченко, колишній голова СБУ Валентин Наливайченко, Андрій Садовий, Сергій Каплін, шоумен Володимир Зеленський, а також Петро Симоненко від Комуністичної партії.

ЦВК порадила українцям за кордоном "знайти" себе у списках для голосування на виборах президента.

Довідка: Верховна Рада України встановила, що президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Парламентські вибори мають відбутися в жовтні цього року.

31 грудня 2018 року в Україні розпочалася виборча кампанія.

Центральна виборча комісія ліквідувала всі виборчі дільниці на території Росії, зокрема в Москві, Ростові-на-Дону, генконсульстві в Санкт-Петербурзі, консульстві в Єкатеринбурзі та консульстві в Новосибірську.

Водночас Центрвиборчком розширив межі дільниць у Грузії, Казахстані та Фінляндії. Тому українці, які проживають на Росії, зможуть голосувати на виборчих дільницях у Тбілісі, Астані або Гельсінкі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна