UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У COVID-фонді залишилося всього 5% коштів, – Мінфін

У Фонді по боротьбі із коронавірусом залишилося лише 5%, але більшість із витрачених коштів пішла на потреби інших міністерств та відомств

Про це йдеться у відповіді Мінфіну на запит журналіста StateWatch Олександра Гуменюка, повідомляє Depo.ua.

За інформацією, яку отримала організація StateWatch від Міністерства фінансів України, станом на 16 липня 2020 року, гроші у Фонді по боротьбі з COVID-19 майже закінчились. З 64.7 млрд. грн урядом прийняті рішення на виділення 61.5 млрд. грн. Тобто, всього у фонді залишилось лише 3.2 мільярди гривень.

Міністерство інфраструктури отримало найбільшу частку грошей, а саме 35 млрд. грн для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.

Міністерство охорони здоров’я отримало 8.3 млрд. грн. З них, 100 млн. грн на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень, 2.9 млрд. грн на закупівлю лабораторного обладнання та розхідних матеріалів для проведення ПЛР тестів та на доплати медичним працівникам та 5.3 млрд. грн на закупівлю обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я.

Міністерство економіки отримало 7.9 млрд. грн для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Міністерство соціальної політики отримало близько 4 млрд. грн. З цих коштів: 1.6 млрд. грн пішли для надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, 2.2 млрд. грн для виплат матеріального забезпечення та страхових виплат та 233 млн. грн для здійснення страхових виплат.

Міністерство внутрішніх справ отримало 2.7 млрд. грн для надання додаткової доплати до заробітної плати військовослужбовцям та особам, що працюють в системі МВС.

Міністерству розвитку громад та територій 1.6 млрд. грн для вжиття заходів, спрямованих на здійснення будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я. 

Міністерство культури отримало 1 млрд. грн для підтримки сфери культури та креативних індустрій, туризму та кіно.

Міністерство молоді та спорту отримало 475 млн. грн на розвиток спорту для осіб з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивної реабілітації.

Міністерство освіти і науки 52.5 млн. грн для повернення коштів, сплачених за надання послуги із роведенням пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Державне управління справами отримало 41 млн. грн для забезпечення готовності та реагування закладів охорони здоров’я Державного управління справами на спалахи COVID-19.

Міністерство юстиції отримало 23.7 млн. грн для забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню спалахів COVID-19 в установах виконання покарань.

Нагадаємо, 16 липня стало відомо, що у "коронавірусному" фонді України практично не залишилося грошей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"