У чертвер Верховна Рада не переголосовуватиме закон про валютні кредити

Верховна Рада на позачерговому засіданні в четвер, 9 липня, не вноситиме на голосування закон про реструктуризацію валютних кредитів
Depo.Влада
7 липня 2015 17:52
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН, про це повідомив у коментарі журналістам координатор парламентської більшості Олег Ляшко після засідання Ради коаліції.

Він зазначив, що законопроект "1558-1 не розглядатиметься, не переглядатиметься у четвер, оскільки немає спільної позиції фракцій коаліції".За словами Ляшка, три фракції коаліції - Радикальної партії, "Самопомочі" та "Батьківщини" - наполягають на тому, щоб цей закон не переголосовувати, а дві фракції - "Народний фронт" і "БПП" - вимагають переголосування.

"Тому узгодженої позиції немає, на четвер це питання не виносимо, шукаємо узгоджену позицію", - підкреслив Ляшко.Він додав, що за участю прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра фінансів України Наталії Яресько, представників тих, хто займав валютні кредити, має бути зібрано нараду, щоб шукати узгоджене рішення.

"Безумовно, проблема є, її треба вирішувати. Закон потребує доопрацювання? Безумовно, потребує. Давайте допрацьовувати, але робити вигляд, що такої проблеми не існує і знімати її взагалі з порядку денного, то ми категорично проти цього", - заявив Ляшко.

Раніше заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко розповідав про те, що законопроект буде перегосовано.