У Чернігові нардеп напав на голову ОВК, - ЗМІ

Робота Чернігівської окружної комісії у 206-му окрузі опинилася під загрозою зриву, проводити засідання не давали представники партії "Батьківщина"
Depo.Влада
2 липня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Kp.ua з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Десант" з кількох нардепів уже кілька днів поспіль "наводить порядки" у Чернігові, втручаючись у роботу комісії, міської ради й правоохоронних органів. Естафету від Олександри Кужель перехопив народний депутат Валерій Дубіль (фракція ВО "Батьківщина"), що сьогодні спробував зірвати засідання ОВК.

Зі слів заступника голови комісії Ірини Примери, нардеп накинувся на неї з кулаками. Тільки допомога колег дала можливість уникнути фізичної розправи. – Він кричав "я буду вчити як вести засідання", кинувся на мене, штовхнув, - розповіла Примера.

Однопартійці Юлії Тимошенко намагаються перешкодити голосуванню за рішення про відхилення підроблених подань у члени дільничних комісій від 41 технічного кандидата.

Зазначимо, що 29 червня, в останній день подачі документів на членів дільничних комісій представники 41 технічного кандидата намагалися зареєструвати підроблені документи. Наступного дня члени ОВК перевірили інформацію із представлених папок і виявили підробку.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада