У БЦ "Європа" заявили, що не здають офіс Саакашвілі

При цьому директор бізнес-центру відмовився надавати інформацію про арендаря офісу, який, за чутками, зняла організація Михеїла Саакашвілі.
Depo.Влада
23 травня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
У БЦ "Європа" заявили, що не здають офіс Саакашвілі
У БЦ "Європа" заявили, що не здають офіс Саакашвілі

Директор бізнес-центру "Європа" Сергій Плахутін заявив, що в БЦ "Європа" не арендують офіси жодні громадсько-політичні організації.

Про це він повідомив у коментарі журналісту видання depo.ua.

Водночас, він відмовився повідомляти жодну інформацію про офіс на 4 поверсі бізнес-центру, який, за інформацією журналіста Олександра Дубинського, арендували для забезпечення діяльності Михайла Саакашвілі.

Нагадаємо, Дубинський сьогодні на своїй сторінці в мережі "Фейсбук" повідомив про те, що Михеїл Саакашвілі зняв офіс в елітному бізнес-центрі "Європа" в центрі Києва, розташованому за адресою Музейний провулок, 4.

За даними журналіста, щомісячна плата за приміщення в офісі площею 200 кв. метрів, розташованому на 4 поверсі бізнес-центру, складає близько п'яти тисяч доларів. Зараз в офісі повним ходом йде ремонт.

Нагадаємо також, що голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі є одним із засновників "Руху за очищення" - позапартійного громадського руху проти корупції та за реформи. При цьому він неодноразово повідомляв, що не збирається створювати власної політичної партії в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада